
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Radiation Hardening | No |
| Impedance | 50 Ω |
| Insertion Loss (dB) | 2.5 dB |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Bandwidth | 950 MHz |
| Frequency | 5.375 GHz |
Stock: 495
Distributors
pcbx
Unit Price$0.50099
Ext.Price$0.50099
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50099 | $0.50099 |
| 10 | $0.40609 | $4.06090 |
| 25 | $0.35223 | $8.80575 |
| 50 | $0.34138 | $17.06900 |
| 100 | $0.33086 | $33.08600 |
| 300 | $0.30829 | $92.48700 |
| 500 | $0.28726 | $143.63000 |
| 1000 | $0.24879 | $248.79000 |
| 3000 | $0.23900 | $717.00000 |
| 5000 | $0.22960 | $1148.00000 |
| 10000 | $0.22057 | $2205.70000 |
